VRÁCENÍ VSTUPNÉHO

Milé divačky, milí diváci. Jak dobře víte, současná epidemická situace nenaznačuje, že bychom se ve vnitřních prostorech mohli v dohledné době znovu setkávat ve vyšším počtu. Stejně jako Vy věřím, že se situace konečně zlepší. Nicméně náš program Královny popu je třeba plánovat s několika měsíčním předstihem a nelze jej uskutečnit bez přítomnosti obecenstva.

Jediné, co máme v tuto chvíli jisté, je vyprodaný sál, do kterého pravděpodobně nebude možné 15. června pustit všechny diváky. Show, která měla už vloni oslavit 20 let své existence, nechceme znovu, potřetí, překládat, aniž bychom věděli, že se bude moci konat. 

Dnes jsou všechny varianty věštěním z křišťálové koule, aktuálně není zveřejněn žádný vládní plán uvolňování pro kulturu a neznají ho ani vědmy v Thébách. Proto jsem se rozhodl jubilejní ročník Královen popu úplně zrušit.

 S Hudebním divadlem Karlín jsme se dohodli, že v budoucnosti najdeme vhodný termín a Královny popu jednoho dne vrátíme znovu na scénu.

FORMULÁŘ K POSKYTNUTÍ VOUCHERU NEBO VRÁCENÍ VSTUPNÉHO

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

  • pokud jste zakoupili vstupenky v síti Ticket Art, pokračujte zde pro informace 
  • pokud jste zakoupili vstupenky v Hudebním divadle Karlín, napište požadavek na email objednavky@hdk.cz  
  • pokud jste koupili vstupenky v našem systému Reenio, prosíme o vyplnění formuláře níže
  • Podle Zákona č. 247/2020 Sb. vám jako náhradu nabízíme poskytnutí vstupenky na letní představení Noc na Karlštejně nebo na koncerty 4 Tenoři ve Vámi vybraném termínu dle volné kapacity hlediště. V následujícím formuláři stačí vybrat možnost "voucher na jinou akci" a budeme Vás do týdne od odeslání formuláře kontaktovat.

    Pokud jste zakoupili vstupenky v našem systému a nevybrali jste si žádnou náhradní akci, prosíme u uvedení čísla účtu, na který Vám vrátíme peníze. Podle Zákona č. 247/2020 to může být nejdříve po skončení ochranné doby, která končí 31. října 2022, pokud však nepatříte do některé skupiny podle § 5, odstavec 3. 

    PROSÍME O VAŠE VYJÁDŘENÍ DO 31. PROSINCE 2021